O NÁS

Argyll ohňová show, súčasť Šermiarsko – divadelnej spoločnosti Argyll, Vám prináša ohňové predstavenia plné zábavy, vzrušenia a nádhernej harmónie pohybu s ohňom.

Okrem ohňového predstavenia si z našej ponuky môžete vybrať UV show, či denné vlajkové predstavenie.

V programoch používame rozličné pomôcky pri žonglovaní s ohňom a svetlom, modernú hudbu rôznych žánrov a pestré kostýmy. Naše vystúpenia sú obohatené o mnohé zaujímavé triky, vizuálne efekty a tanečné prvky.

HISTÓRIA

V roku 2003 pribrala Šermiarsko – divadelná spoločnosť Argyll do svojho repertoáru tvorbu ohňových show. Spočiatku išlo o ohňovú show bojového charakteru, kde boli ohňové efekty súčasťou šermiarskych súbojov.

Neskôr sme, v súlade s požiadavkami našich klientov, začali pripravovať ohňové show tanečného - žonglérskeho charakteru. Následne sme navštívili viacero škôl a workshopov, kde sme zdokonalili svoje žonglérske techniky, a súčasne absolvovali desiatky vystúpení doma i v zahraničí.

V súčasnosti je stále našou doménou ohňová show tanečno-žonglérskeho charakteru, avšak doplnená o nové pohybové prvky a spestrená modernou hudbou, zaujímavými kostýmami a ďalšími ohňovými efektmi.

Postupne sme do našej ponuky pridali i vlajkovú show, kde divákom prinášame žonglérsko-tanečné umenie za denného svetla a s použitím pestrofarebných vlajok. Ďalej, od roku 2007, môžete v našom repertoári nájsť aj UV show plnú jedinečnej hry svetla a tmy, doplnenú o dynamickú hudbu.