Šermiarska Veselica 2019

1.3.2019, 19:00, bar Metropol

Neverili sme tomu ani sami, ale Veselica bude aj tento rok a ŠDS Argyll Vás na ňu srdečne pozýva. Všetky dôležité informácie nájdete nižšie. Tešíme sa na Vás.

Rezervácia miestaFacebook

Šermiarska Veselica 2019

1.3.2019, 19:00, bar Metropol

Neverili sme tomu ani sami, ale Veselica bude aj tento rok a ŠDS Argyll Vás na ňu srdečne pozýva. Všetky dôležité informácie nájdete nižšie. Tešíme sa na Vás.

Rezervácia miesta

Program

Šermiarska veselica je nezáväzné stretnutie historických šermiarov, reenactorov a fanúšikov histórie. Chceme sa stretnúť mimo sezónu, niečo popiť, porozprávať sa, zasúťažiť a zatancovať do rytmov DJ Pizzamana, ale hlavne sa dobre dobre zabaviť. Jedinou podmienkou je prísť v historickom kostýme od praveku po 2. svetovú vojnu, bez zbraní. Už teraz sa na Vás tešíme.

Miesto konania

Akcia sa bude znova konať v bare Metropol mapa, ktorý sa nachádza na rohu Špitálskej a Mickiewiczovej ulice (Špitálska 6, Americké Námestie) v blízkosti zástavok MHD. Na mieste bude šatňa na odloženie vecí. V prípade potreby sa dá prezliecť len na toaletách.

Rezervácia

Ak máte záujem o účasť, prosíme Vás o vyplnenie registračného formuláru. Počet miest je limitovaný, takže to moc dlho neodkladajte.

V podniku sa nachádza aj fajčiarska časť, takže nebudete musieť mrznúť vonku. Ak máte záujem tu sedieť, prosím označte túto možnosť v registračnom formulári.

Platba

Sú dve možnosti platby, na účet SK18 1100 0000 0029 1362 9144 alebo na mieste. Platba vopred je 4€/osoba, na mieste 5€/osoba. Platbu posielajte najneskôr do 25. februára.

Občerstvenie

Na mieste sa bude predávať kotlíkový guláš za 3,5€/porcia. V podniku majú k dispozícií už len pochutiny v rámci nápojového lístka. V prípade záujmu o guláš treba v registračnom formulári vopred nahlásiť počet porcií, aby sme vedeli zabezpečiť jeho dostatočné množstvo. Ak budete mať záujem o iný druh jedla, v blízkosti podniku sa nachádza aj viacero pobočiek rýchleho občerstvenia.

Nebude núdza o dostatočné množstvo piva, aby sme tak, ako naposledy nevypili sud ešte pre polnocou. Metropol má v ponuke aj mnoho iných druhov alkoholu/nealka, takže veríme že ulahodíme každému.

Kontakt

V prípade potreby nás kontaktujte na mato zavináč argyll bodka sk alebo 0904 830 731.

Registračný formulár

12 + 9 =

Tešíme sa na vás