Šermiarska Veselica

7.3.2020, 19:00, bar Metropol
 

 

Rok sa s rokom stretol a my Vás znova pozývame na Šermiarskú Veselicu.
Všetky dôležité informácie nájdete nižšie. Tešíme sa na Vás.

RezerváciaFacebook

Šermiarska Veselica

7.3.2020, 19:00, bar Metropol
 

 

Rok sa s rokom stretol a my Vás znova pozývame na Šermiarskú Veselicu.
Všetky dôležité informácie nájdete nižšie. Tešíme sa na Vás.

RezerváciaFacebook

Program

Šermiarska veselica je nezáväzné stretnutie historických šermiarov, reenactorov a fanúšikov histórie. Chceme sa stretnúť mimo sezónu, niečo popiť, porozprávať sa, zasúťažiť a zatancovať do rytmov DJ Pizzamana, ale hlavne sa dobre dobre zabaviť. Jedinou podmienkou je prísť v historickom kostýme od praveku po 2. svetovú vojnu, bez zbraní. Súčasťou programu bude aj slávnostné vyhlasovanie výsledkov PressBUHURT 2020.
Už teraz sa na Vás tešíme.

Miesto konania

Akcia sa bude znova konať v bare Metropol mapa, ktorý sa nachádza na rohu Špitálskej a Mickiewiczovej ulice (Špitálska 6, Americké Námestie) v blízkosti zástavok MHD. Na mieste bude šatňa na odloženie vecí. V prípade potreby sa dá prezliecť len na toaletách.
Podnik je nefajčiarský, fajčiť sa dá vonku.

Rezervácia

Ak máte záujem o účasť, prosíme Vás o vyplnenie registračného formuláru. Počet miest je limitovaný, takže to moc dlho neodkladajte 🙂 Ak ste účastníkom turnaja, označte túto možnosť v registračnom formulári.

Platba

Sú dve možnosti platby, na účet SK18 1100 0000 0029 1362 9144 alebo na mieste. Platba vopred je 5€/osoba, na mieste 6€/osoba. Platbu posielajte najneskôr do 3.3.
Bojovníci z turnaja majú zvýhodnené vstupné 3€/osoba.

Občerstvenie

Na mieste sa bude predávať kotlíkový guláš za 4,5€/porcia. V podniku majú k dispozícií už len pochutiny v rámci nápojového lístka. V prípade záujmu o guláš treba v registračnom formulári vopred nahlásiť počet porcií, aby sme vedeli zabezpečiť jeho dostatočné množstvo. Ak budete mať záujem o iný druh jedla, v blízkosti podniku sa nachádza aj viacero pobočiek rýchleho občerstvenia.

Nebude núdza o dostatočné množstvo piva, aby sme nevypili sud ešte pre polnocou. Metropol má v ponuke aj mnoho iných druhov alkoholu/nealka, takže veríme že ulahodíme každému.

Kontakt

V prípade potreby nás kontaktujte na mato zavináč argyll bodka sk alebo 0904 830 731.

Registračný formulár

Účastník turnaja?

9 + 14 =

Tešíme sa na vás